Menu
Your Cart

Glycofit 500

Glycofit 500
Glycofit 500
29.90€
Be PVM: 29.90€
  • Kiekis: Turime
  • Modelis: Glycofit 500

Glycofit  500 

Skirtas  augantiems, po traumų ir solidaus amžiaus  šunims ir katėms. Natūralios sudėties, aukštos kokybės preparatas  stiprina silpnus raiščius ir  sausgysles, naudojamas esant sąnarių uždegimui.  Puiki sudėtis, geras produkto pasisavinimas ir efektyvumas jau po 2-3 mėnesių vartojimo suteikia daugiau komforto judant.

Preparato vartojimas augimo periodu padeda išvengti dažnų traumų, ypač didelių veislių šunims.

Glycofit yra miltelių formos, gero skonio, vartojamas su  pašaru  kartą dienoje. Didelė  Žaliųjų Midijų koncentracija praturtina preparatą aukštos kokybės gliukozaminoglikanais.

Glycofit vertingas gliukozaminas ir chondroitinas (GAG) atsakingas už jungiamųjų audinių ir sąnarių metabolizmą. Stiprina sausgysles, raiščius bei palaiko kremzlinį audinį. Stabilizuoja ir sustiprina audinius klubų, alkūnių ir stuburo sąnarių srityse, kas yra labai svarbu siekiant išvengti sunkiai pastebimų traumų augimo periode. Aukštos kokybės, natūralios kilmės  gliukozaminoglikanai nulemia produkto naudingumą, efektyvumą  ir užtikrina raumenų - kaulų sistemų struktūrą.

Sudėtis: baltymų hidrolizatas ( pagaminas iš suskaidyto kolageno), avižų dribsniai, mielės, rugių ir kviečių dribsniai, riebalų miltai ( sojos aliejus polinesočiosiose riebalų rūgštyse 49%), žolelės, petražolės,morkų drožlės, žaliųjų midijų ekstraktas 2 % turintis natūralų gliukozaminą, jūros dumblių miltai, mineralai ( magnio hidroksido karbonatas, trikalcis, fosforas, kalio karbonatas).

Sudėtinės dalys: žali batymai 31,4%, riebalai 9,3%, neapdorotas pluoštas 5,7, žali pelenai 2,2%, kalcis 0,48%, fosfotas 0,47%

Grau ir Hokamix produktų privalumai trumpai:

✔ Deklaruojamos visos medžiagos, esančias gaminiuose. Jeigu kompozicijoje nurodoma tik viena mėsa ir (arba) grūdai, recepte nenaudojama jokia kita.

✔ Į gaminius nededama jokių cheminių priedų, tokių kaip spalva, skonis ar kvapas. Maisto skonis - skanus šuniui, gaunamas tik iš unikalių skanių receptų, 100% natūralių aukštos kokybės komponentų!

✔ Be konservantų.

✔ Trumpos grandinės tarp gamybos, sandėlio ir klientų garantuoja nuolatinį produktų šviežumą.


 Vartojimas : šunys iki 10 kg – 7 g/d.,šunys iki 20 kg – 14 g/d.,  šunys iki 30 kg – 21g/d.,  šunys  virš 30 kg – 28g/d.

1 šaukštas yra apie 14 g

Vartojama nuo 3 savaičių amžiaus iki gilios senatvės kartu su maistu.

Kiekis – 500 g

Paruošimas: ant natūralaus arba sauso (truputį sudrėkinto) maisto  beriamas Glycofit ir gerai sumaišius duodamas gyvūnui. Glycofit kiekis yra individualus , priklausomas nuo gyvūno svorio.

Glycofit yra puikus pasirinkimas dėl savo veiksmingumo. Pirmieji rezultatai pasireiškia jau po 3-4 savaičių vartojimo. Tai - pagerėjęs šuns elgesys, judesiai ir sumažėjusios problemos. Norint pasiekti efektą būtina vartoti nors keletą mėnesių.

Gamintojas Grau GmbH, Vokietija


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.