Menu
Your Cart

Fluidopet Spray Ultra Strong Purškiamas Skystis Šukavimui ir Sąvėloms 200 ml

Fluidopet Spray Ultra Strong Purškiamas Skystis Šukavimui ir Sąvėloms 200 ml
Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Fluidopet Spray Ultra Strong Purškiamas Skystis Šukavimui ir Sąvėloms 200 ml
28.50€
  • Kiekis: Atsiprašome, šiuo metu neturime.
  • Modelis: GR68 - 200 ml

FLUIDOPET SPRAY ULTRA STRONG. ULTRA LINE

„FluidoPet Ultra Strong Spray “ yra produktas, priklausantis ULTRA šeimai. Sukurtas specialiai veltinių - sąvėlų  priežiūrai ir kasdieniniam šukavimui.  Šios linijos produktai nesintetiniu būdu ištirpina jūsų šuns kailio mazgus, sąvėlas, padeda ir palengvina plaukų priežiūrą ir šukavimą

Erškėtuogių aliejus, agurklė, kokosas ir simondsijų vaškas yra pagrindiniai minkštinantys elementai ir konservantai (E.E.E). Maitinantys elementai, tokie kaip keratinas ir kolagenas, restruktūrizuoja trapius ar pažeistus plaukus.

Itin turtingos sudėties „FluidoPet Ultra Strong Spray“ naudojimas padės ne tik išvengti sąvėlų ir jų susidarymo priežasčių, bet ir atgaivins bei sustiprins jūsų augintinio plaukus.

 Produktas yra sukurtas žymaus italų grumerio ir stilisto Mario Cucciolito. Pagamintas fitokosmetikos laboratorijoje, Romoje.

 

 Naudojimas :

Labai pažeistiems plaukams pirmiausia reikia naudoti ,,Fluidopet Ultra Crema Corpo”  kremą – kondicionierių ant sausų plaukų. Tepkite jį  tiesiai ant mazgo, kelias minutes masažuokite ir tada pradėkite šukuoti minkštu šepečiu. Po to, kai produktas gerai įsiskverbia į veltinį, užlašinkite ant mazgo kelis lašus  ,, FluidoPet Six Oils” aliejaus ir minutę masažuokite. Tik  tada maudykite.

Pirmą kartą naudokite šampūną Ecopet@ 1, o antrąjį - šampūną Ecopet@ 2,  įlašindami į jį 5 lašus ,,FluidoPet Six Oils”  aliejaus  po to, kai  šampūnas sulpakamas suputos.

Kruopščiai nuskalaukite ir  ruoškite kaukę „Evolution Utra Strong“.  Įpilkite 2–4 šaukštelius „Evolution Utra Strong“ kaukės į didelį litrą šilto vandens. Maišykite elektriniu maišytuvu maždaug minutę. Paruoštą skystį  užpilkite ant plaukų, laikydami augintinį dubenyje (kad neprarastumėte produkto).  Dubenyje esančiu skysčiu vilgykite plaukus maždaug 5 minutes.

Po to pakelkite šunį ir apvynioję jį rankšluosčiu.  Rankšluoščiu apvyniotą gyvūną džiovinkite  karštu plaukų džiovintuvu bent 10 minučių. Tolimesnį džiovinimą tęskite šukuodami, nuėmę rankšluostį. Džiovinimo pabaigoje, visada tik ant mazgų, purkškite „FluidoPet Ultra Srong Spray“ ir toliau džiovinkite, kol visiškai plaukai išdžius.

Mažai pažeistiems plaukams: purškiklį naudokite kiekvieną dieną ant veltinių ar mazgų.  Purškite maždaug 30 cm atstumu tiesiai ant pažeisto kailio. Užpurškę pradėkite  šukuoti su sąvėloms skirtu šepetėliu arba, jei jis per kietas ir per stipriai kliuva už mazgo, naudokite minkštą šepetį skaidydami mazgą į visas puses, tol  kol gausite malonų rezultatą.

Sukamiems į papilotes plaukams: aukščiau pateiktu pavyzdžiu iššukavus mazgus, „FluidoPet Ultra Srong Spray“  purkškite sruogą nuo viršaus  iki galiukų ir tik tada vėl susukite plaukus su papi. Tą patį padarykite su kiekviena sruoga

,, Apskritai ilgus plaukus labai reikia prižiūrėti, kad nesusidarytų mazgų raizginiai. Natūralioje išskirtinės sudėties formulėje naudojami  geriausi tinkamo nokinimo produktai, kuriuos mums pasiūlė motina gamta:  dejonizuotas vanduo, cetearilo alkoholis, hidrolizuotas kolagenas, kaprilas / kaprio trigliceridai, keratinas, coco nucifera vaisių aliejus, rosa moschata sėklų aliejus, simmondsia chinensis sėklų aliejus, borrago officinalis sėklų aliejus, parfumas. Preparatas ,,FluidoPet Ultra Strong Spray” padės jums kasdieninėje priežiūroje išvengti sąvėlų”- Mario Cucciolito.

 

FluidoPet atstovas Lietuvoje MB Grumera

www.groo.lt

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.