Menu
Your Cart

Fluidopet Oto Cleaner Ausų Valiklis

Fluidopet Oto Cleaner Ausų Valiklis
Naujiena
Fluidopet Oto Cleaner Ausų Valiklis
18.00€
  • Kiekis: Turime
  • Modelis: 150 OtoClean

Fluidopet Oto Cleaner šunų ir kačių  ausų  valiklis. Jo paskirtis išvalyti ir dezinfekuoti jūsų šuns ar katės ausies kanalą.

 Oto Cleaner yra aukštos kokybės produktas, sukurtas apsaugoti mūsų mylimų keturkojų draugų sveikatą ir higieną, išvengti erzinančio ausų sieros ir nešvarumų kaupimosi ir atsargiai užkirsti kelią uždegimui.

Jo unikali ir 100% natūrali formulė leidžia visiškai saugiai prižiūrėti  šunų ir kačių ausis, kurios  yra labai sudėtingos, jautrios  ir subtilios  struktūros. Efektyviai ir natūraliai išvalo ir dezinfekuoja kačių ir šunų ausies kanalą.

Dėl natūralių ingredientų, iš kurių valiklis pagamintas, Fluidopet Oto Cleaner yra naudingas produktas kasdieniniam jūsų augintinio ausų valymui.

Ausies kanalo priežiūra turėtų būti atliekama reguliariai, bent kelis kartus per savaitę. Norint išvengti ligų atsiradimo, Oto Cleaner patartina naudoti  kasdien, ypač tiems  šunims, kuriems susidaro daug ausų sieros arba kurie anksčiau buvo užsikrėtę infekcijomis ar sirgo ausų uždegimu.

Yra šunų veislių, kurios  labiau nei kitos yra  linkusios sirgti ausų ligomis. Tai visi šunys su nukarusiomis ir plaukuotomis ausimis. Baseto skalikas, biglis, vokiečių brakas, anglų kokerspanielis, kavalieriaus karaliaus karolio spanielis, italų skalikas, saluki ir daugelis kitų.

Prasta ar per reta ausų higiena gali paskatinti  ausų infekcijų atsiradimą. Ausies diskomfortas ir  infekcijos ar jų sukeltas ausų uždegimas yra  labai erzinantys  ir kartais skausmingi  mūsų brangiems  šunims ir katėms. Šių problemų galite išvengti paprastai ir lengvai, įlašindami  kelis lašus Oto Cleaner  į šuns ar katės ausį, kad pašalintumėte ausų sieros perteklių ir atgaivintumėte ausies kanalo odą.

Teisingas naudojimas :

Įlašinę skysčio kelis lašus į ausį , švelniai  masažuokite ausies kriauklę pagal laikrodžio rodyklę maždaug 30 sekundžių.

Salicilo rūgštis labai švelniai prasiskverbia  į odos paviršių, pašalina nešvarumus ir išlaisvina ausies kanalą.  Itališko šlamučio eterinis aliejus ( Helichrysum Asteraceae) , kuris pasižymi išskirtinėmis antialerginėmis  ir priešuždegiminėmis savybėmis, nuramina sudirgusią odą.  Fetinolis suteikia malonų gėlių kvapą, o galingas antioksidantas augalinis glicerinas  minkština ir drėkina jautrų kanalą. Jis, kartu su Kaprolio rūgštimi , turi antiseptinių, antimikrobinių, dezinfekuojančių ir minkštinančių savybių.

Profilaktikai ir valymui Fluidopet Oto Cleaner  reikia naudoti 2-3 kartus per savaitę. Tačiau, jeigu ausyse nuolat yra sieros, valiklį naudokite kasdien ryte ir vakare.

FluidoPet Oto Cleaner yra praktiškos 150 ml talpos.

Tai  100% natūralus produktas sukurtas Italijos fitolaboratorijoje garsaus grumerio ir stilisto Mario Cuciollito su pagarba gamtai ir gyvūnams.

FluidoPet linijos produktai nėra bandomi su gyvūnais.

Tai veganinės kilmės produktas.

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.