Menu
Your Cart

Fluidopet BOOM Kaukė 100 ml

Fluidopet BOOM Kaukė 100 ml
Naujiena Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Fluidopet BOOM Kaukė 100 ml
23.00€
  • Kiekis: Atsiprašome, šiuo metu neturime.
  • Modelis: GR56 - 100 ml

FLUIDOPET BOOM. KAUKĖ

FluidoPet BOOM  kaukė yra specifinis produktas  šiurkščių  arba itin garbanotų plaukų šunims. Sukurtas specialių poreikių turinčiam kailiui siekiant, jį saugant, akcentuoti šias plaukų savybes.

Šis produktas suteikia mūsų mylimų keturkojų kailiui struktūros, gyvybės, blizgesio ir sveikatos.

 Šiukščiaplaukių arba garbanių veislės yra labai gražios, bet ne visada šių kailių savybės yra lengvai valdomos.

 Fluidopet BOOM kaukė yra vertinga plaukų priežiūros parodoms  ir kasdienės priežiūros priemonė. Sukurta žinomo italų grumerio ir stilisto Mario Cucciolito, pagaminta fitokosmetikos laboratorijoje, Romoje.

‘’ Remdamasis savo profesine ir asmenine patirtimi bei veislių  kolegų ir žinovų draugų informacija, mes ištyrėme kaukę, kuri sustiprina ir apsaugo šių tipų plaukų grožį. Jėga, maitinimas ir lengvumas – tai tik dalis tų geriausių gamtos jėgos stebuklų. Ši kaukė ypač rekomenduojama šiurkštaus ir garbanoto kailio veislėms.   Dėl savo unikalios sudėties  BOOM kaukė suteikia naujos gyvybės švelnioms ir trapioms garbanoms, o šiurkščius plaukus unikaliu būdu sukietina.

ŠI KAUKĖ TAIP PAT NAUDOJAMA VISOMS LYGIAPLAUKĖMS TERJERŲ VEISLĖMS” – Mario Cucciolito.

 

Tai 100% natūralus produktas.

ŽIEDADULKĖS. Šis brangus natūralus padėjėjas, žinomas ir vertinamas tūkstantmečius, nenustoja stebinti  tūkstančiais dorybių. Sudėtyje esančio Rutino dėka veiksmingai kovoja su plaukų slinkimu. Žiedadulkės yra tikra panacėja, galinti sustiprinti, atgaivinti  ir maitinti pažeistus plaukus.

BAMBUKAS. Jis turi savybę sustiprinti kailį ir stabdyti plaukų slinkimą. Jame gausu silicio – detoksikuojančio mineralo, skatinančio plaukų ataugimą. Be to, tai yra riebalų reguliatorius ir garantuoja odos hidrolipidų pusiausvyrą. Bambuko sudėtyje taip pat yra cinko, seleno, vario ir nepakeičiamų aminorūgščių, kurios skatina plaukų augimą ir stabdo plaukų slinkimą.

KERATINAS. Keratinas yra baltymas, randamas gyvūnų organizme. Jis ypač koncentruojamas naguose, dantų emalyje ir, svarbiausia, plaukuose.  Jo veikimas suteikia kailiui blizgesio ir tvirtumo.  Be to, jis tankina kailį, jį maitindamas ir padarydamas sveikesnį bei stipresnį.

TINKAMO NAUDOJIMO INDIKACIJOS: 

Šunims iki 5 kg rekomenduojame kaukę BOOM praskiesti  šiltu vandeniu santykiu 10 ml : 250 ml.

 

Šunims virš 5 kg skiedimo santykis  20 ml : 500 ml šilto vandens.

Apipilkite visa kūną. Palikite kelioms minutėms ir tada saikingai nuplaukite arba, priklausomai nuo norimo efekto, visai neskalaukite.

NORINT PASIEKTI DIDESNĮ  EFEKTYVUMĄ, REKOMENDUOJAME DŽIOVINIMO PABAIGOJE, APIPURKŠTI SKIEDINIU PAPILDOMAI IR BAIGTI DŽIOVINTI.

KAUKĘ BOOM LAIKYTI VĖSIOJE, SAUSIOJE VIETOJE.

KIEKVIENOS GAMYBOS SERIJOS GAMINIAI, KURIŲ GAMINI TIK IŠ NATŪRALIŲ IR BIOLOGINIŲ INGREDIENTŲ, GALI SKIRTI SPALVA, KONSISTENCIJA  IR KVAPU.

 

Fluidopet atstovas Lietuvai MB Grumera

www.groo.lt

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.