Menu
Your Cart

Buitis

Buitis

Aukštos kokybės produktai namų švaros tvarkos palaikymui. Natūralios, nedirgina jautrios gyvūnų uoslės.

 SMAPU priedas prie skalbimo miltelių skalbiant skalbykle. Gyvūnų plaukų ir pūkų naikinimui 500g
Naujiena
SPECIALUS GYVŪNŲ  PLAUKŲ IR PŪKŲ ŠALINIMO PRIEDAS 500 GRSMAPIU' PET – tai naujas mūsų produktas, pasižymintis aukščiausios kokybės formule ir kokybe,  skirtas palengvinti augintintinių priežiūrą ir palaikyti švarą namuose. Šis specifinis priedas, naudingas pašalinant gyvūnų plaukus iš..
9.90€
FLUIDOPET Fresh House  grindų valymo priemonė  namuose su gyvūnais 1L FLUIDOPET Fresh House  grindų valymo priemonė  namuose su gyvūnais 1L
Naujiena
Gamintojas: Fluidopet
Natūrali grindų valymo priemonė tinkanti šunims 1 l Fluidopet Fresh House natūralus grindų valiklis šunims yra Fluidopet buities linijos dalis, kurią sudaro visų paviršių dezinfekavimo ir valymo priemonės namuose ir veislynuose.Ši grindų valymo priemonė sukurta su tikslu palaikyti švarius ir nat..
12.90€
FLUIDOPET Natūralus dezinfekantas veislynams ir namams su gyvūnais 500 ml FLUIDOPET Natūralus dezinfekantas veislynams ir namams su gyvūnais 500 ml
Naujiena
Gamintojas: Fluidopet
Sveiki atvykę į Fluidopet pasaulį, kuriame jūsų šuns sveikata ir gerovė yra mūsų prioritetas. Su pasididžiavimu pristatome naują natūralią veislynų ir objektų dezinfekavimo priemonę„Sanify House by Fluidopet - tai natūralus dezinfekantas švariai ir saugiai aplinkai jums ir jūsų šuniui. Plačiausio..
24.00€
FLUIDOPET Natūralus insekticidas naminiams augalams 200ml FLUIDOPET Natūralus insekticidas naminiams augalams 200ml
Naujiena
Gamintojas: Fluidopet
Natūralus insekticidas naminiams augalams, pašalinantis augalų parazitus ir grybelius .Tai vienintelis gaminys, sukurtas ir ištirtas specialiai šunų ir kačių savininkams ir naminiams gyvūnėliams, kurie taip pat turi kontaktą savo namuose su  naminiais augalais .Fluidopet patirtis ir bendrad..
12.50€
FLUIDOPET Shiny Green natūralus dėmių ir paviršių valiklis namuose su gyvūnais 500ml FLUIDOPET Shiny Green natūralus dėmių ir paviršių valiklis namuose su gyvūnais 500ml
Naujiena
Gamintojas: Fluidopet
Natūralus ir nepriekaištingas namų paviršių ir dėmių valiklis laikantiems šunis ir kates. Shiny Green iš Fluidopet – tai žaliasis valiklis, kurio formulė yra  100% natūrali. Praturtinta dezinfekuojančiais eteriniais aliejais pašalina dėmes ir kvapus, užtikrina saugų valymą jums, jūsų augint..
10.90€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.