Menu
Your Cart

Buitis

Buitis

Aukštos kokybės produktai namų švaros tvarkos palaikymui.

Fluidopet Fresh House natūrali grindų valymo priemonė  turintiems šunis 1L
Naujiena
Gamintojas: Fluidopet
Natūrali grindų valymo priemonė tinkanti šunims 1 l Fluidopet Fresh House natūralus grindų valiklis šunims yra Fluidopet buities linijos dalis, kurią sudaro visų paviršių dezinfekavimo ir valymo priemonės namuose ir veislynuose.Ši grindų valymo priemonė sukurta su tikslu palaikyti švarius ir nat..
12.90€
Fluidopet Shiny Green natūralus dėmių ir paviršių valiklis  500 ml
Naujiena
Gamintojas: Fluidopet
Natūralus ir nepriekaištingas namų paviršių ir dėmių valiklis laikantiems šunis ir kates. Shiny Green iš Fluidopet – tai žaliasis valiklis, kurio formulė yra  100% natūrali. Praturtinta dezinfekuojančiais eteriniais aliejais pašalina dėmes ir kvapus, užtikrina saugų valymą jums, jūsų augint..
10.90€
SPECIALUS GYVŪNŲ  PLAUKŲ IR PŪKŲ ŠALINIMO PRIEDAS 500 GR
Naujiena
SPECIALUS GYVŪNŲ  PLAUKŲ IR PŪKŲ ŠALINIMO PRIEDAS 500 GRSMAPIU' PET – tai naujas mūsų produktas, pasižymintis aukščiausios kokybės formule ir kokybe,  skirtas palengvinti augintintinių priežiūrą ir palaikyti švarą namuose. Šis specifinis priedas, naudingas pašalinant gyvūnų plaukus iš..
9.90€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.