Menu
Your Cart

Pašarai

Pašarai
Grau Excellence ADULT sensitive with insect 1,5 kg  sausas pašaras
Naujiena
Gamintojas: Grau
Grau Excellence ADULT sensitive with insect. Visavertis aukštos kokybės pašaras suaugusiems jautriems šunims su vabzdžių baltymu. Skirtas įvairiais gyvenimo periodais turintiems specialių mitybos poreikių šunims. Neįprasta receptūra ir aukščiausios kokybės žaliavos užtikrina subalansuotą jūsų ketu..
12.45€
Be PVM:12.45€
Grau Excellence ADULT su antiena 1,5kg  sausas pašaras
Naujiena
Gamintojas: Grau
Grau Excellente ADULT .Aukščiausios kokybės sausas visavertis pašaras suaugusiems šunims su antimi ir bulvėmis. Be grūdų. Hipoalerginis pašaras skirtas jautrių šunų priežiūrai, švelnus skrandžiui, padeda spręsti odos ir kailio problemas.Kroketo dydis: 1,9 x 1,5cm (ilgis x plotis)Sudėtis:Bulvių ..
12.65€
Be PVM:12.65€
Grau Excellence ADULT su elniena 1,5kg  sausas pašaras
Naujiena
Gamintojas: Grau
Grau Excellence ADULT aukščiausios kokybės sausas visavertis pašaras suaugusiems šunims su elniena. Hipoalerginis pašaras skirtas alergiškų ir jautrių šunų priežiūrai. Be glitimo.Idealiai tinka netoleruojantiems įprastų maisto komponentų šunims. KROKETĖS DYDIS: apytiksliai 1,4 x 1,2 cm (ilgis ..
14.30€
Be PVM:14.30€
Grau Excellence ADULT su upėtakiu 1,5 kg  sausas pašaras
Naujiena
Gamintojas: Grau
Grau Excellence ADULT visavertis, aukščiausio lygio sausas visavertis pašaras šunims su upėtakiu ir bulvėmis. Be grūdų. Skirtas jautrių šunų su ypatingais poreikiais priežiūrai. Hipoalerginis pašaras yra išskirtinė visavertė mityba su išskirtiniu baltymų šaltiniu, puiki alternatyva šunims, ne..
10.90€
Be PVM:10.90€
Grau Excellence PUPPY / JUNIOR  konservai 400g
Populiaru Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
Grau Excellence PUPPY / JUNIOR su vištiena, jautiena ir sora. Visavertis šlapias pašaras augantiems šunims.Šis aukštos kokybės maistas šuniukams ir jauniems šunims gaminamas tik iš vertingos mėsos ir iš vištienos ir jautienos subproduktų. Soros, būdamos labai turtingos mineralais, natūraliu būd..
2.80€
Be PVM:2.80€
Gamintojas: Grau
Gurmanams SENIOR su antiena, paukštiena ir triušiu 400 gŠis aukštos kokybės be grūdų šlapias maistas gaminamas tik iš vertingos antienos, paukštienos ir triušio mėsos ir subproduktų. Be grūdų.Tai užtikrina idealų, amžiui tinkamą visų maistinių medžiagų tiekimą šunims nuo maždaug 8 metų amžiau..
2.80€
Be PVM:2.80€
JERKIS skanukai  su Elniena 15
Naujiena Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
Trapūs, mylimi, kokybiški  skanukai Jerkis - užkandis su elniena ir paukštiena.Pakuotėje 15 vnt plokščių lazdelių.Sudėtis: mėsa ir subproduktai.Paukštiena 75%, elniena 15%, augaliniai produktai, mineralai. Sudėtinės dalys:  neapdoroti baltymai 41,7 %, riebalai 13,6%, neapdorotas ..
6.90€
Be PVM:6.90€
JERKIS skanukai  su Elniena 7
Naujiena Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
Trapūs, mylimi, kokybiški  skanukai - užkandis su elniena ir paukštiena.Pakuotėje 7 vnt plokščių lazdelių.Sudėtis: mėsa ir subproduktai.Paukštiena 75%, elniena 15%, augaliniai produktai, mineralai. Sudėtinės dalys:  neapdoroti baltymai 41,7 %, riebalai 13,6%, neapdorotas pluoštas..
3.90€
Be PVM:3.90€
JERKIS skanukai  su Paukštiena 15
Naujiena Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
Trapūs, skanūs ir  mylimi skanukai- užkandis šunims. Pakuotėje 15 vnt .Sudėtyje mėsa ir subproduktai. 20% paukštiena, 70 % kepenų, plaučių, skrandžio, augaliniai produktai, mineralai.Sudėtinės dalys: žali baltymai 32,8%, neapdoroti riebalai 22,5 %, žalia ląsteliena 3,1%, žali pelenai 4,5%, drėg..
6.90€
Be PVM:6.90€
JERKIS skanukai  su Paukštiena 7
Naujiena Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
Trapūs, skanūs ir  mylimi skanukai- užkandis šunims. Pakuotėje 7 vnt .Sudėtyje mėsa ir subproduktai. 20% paukštiena, 70 % kepenų, plaučių, skrandžio, augaliniai produktai, mineralai.Sudėtinės dalys: žali baltymai 32,8%, neapdoroti riebalai 22,5 %, žalia ląsteliena 3,1%, žali pelenai 4,5%, drėgm..
3.90€
Be PVM:3.90€
„Excellence SENIOR“ su paukštiena  1,5 kg sausas pašaras
Naujiena
Gamintojas: Grau
Aukščiausios kokybės visavertis sausas maistas šunims, turintiems mažai energijos! „Excellence SENIOR“ su paukštiena. Paskirtis : jautrių šunų priežiūrai, mažo aktyvumo šunims, svorio kontrolei, vyresniems šunims.Pašaras su aukštos kokybės angliavandeniais, gerai pasisavinamas.Sudėtis: ..
9.70€
Be PVM:9.70€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.