Menu
Your Cart

Įrankiai Priežiūrai

Įrankiai Priežiūrai
Madan dildės nagučiams šlifuoti, tumpinti...
7.00€
Be PVM:7.00€
Dvisluoksnis buteliukas Extreme  Mist šukavimo skysčiui purkšti
Naujiena
Buteliukas dulksnai Extreme Mist 300 ml Labai patogus dviejų sluoksnių buteliukas dulksnai - šukavimo skysčiui.Vienas paspaudimas atstoja 3-5 paprasto buteliuko paspaudimus. Būtinas, praktiškas ir naudingas ilgaplaukių šunų priežiūros atributas, kai šukavimo skystis gaminamas namų sąlygomis. Bu..
10.00€
Be PVM:10.00€
Buteliukas dulksnai Show Tech Magic Mist 300 ml Labai patogus dviejų sluoksnių buteliukas dulksnai - šukavimo skysčiui.Vienas paspaudimas atstoja 3-5 paprasto buteliuko paspaudimus. Būtinas, praktiškas ir naudingas ilgaplaukių šunų priežiūros atributas, kai šukavimo skystis gaminamas namų sąlyg..
9.90€
Be PVM:9.90€
Ergo Dual Dantų Šepetėlis Bogadent
Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Ergonomiškas dvigubas šepetėlis Bogadent šuniukams. Lankstumas ir specialus šerelių iškarpymas geriau valo, pasiekia sunkiau prieinamas vietas.Dantys turi būti valomi kasdien, kad išvengti akmenų susidarymo , blogo burnos kvapo ir dantenų uždegimo.Šuniuką prie dantų valymo reikia pratinti nuo mažens..
7.00€
Be PVM:7.00€
Tamprios, minkštos lateksinės gumytės išuniukų plaukams, kuodukams surišti...
2.00€
Be PVM:2.00€
Labai elastingos, tvirtos, skaidrios gumytės galvos plaukams, kuodukams surišti. Ne lateksinės...
3.10€
Be PVM:3.10€
Gumytės Spalvotos 15 mm Shernbao
Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Lateksinės Shernbao gumytės šuniukų plaukams surišti. Skresmuo 15 mm...
2.70€
Be PVM:2.70€
Šepetys Maxi Pin  sąvėloms vidutinis
Naujiena
Tvirtas, rankų darbo, vidutinio dydžio dėžutės formos šepetys Maxi Pin. Plonos adatėlės amortizuodamos į pagalvėlę puikiai tinka sąvėlų iššukavimui, povilnės ir negyvų plaukų pašalinimui. Ergonomiška rankena užtikrina darbo patogumą kas yra būdinga Maxi Pin šepečiams. Šepetys yra lengvas ir p..
19.00€
Be PVM:19.00€
Šepetys Maxi Pin mišrus su šerno šeriais
Naujiena
Aukštos kokybės rankų darbo Maxi Pin šepetys su šerno šeriais. Šis modelis idealiai tinka ilgaplaukių šunų šukavimui. Šepetys, stimuliuodamas riebalines liaukas padeda greičiau atstatyti kailio blizgesį, atkurti sveikus plaukus. Maxi Pin šepečiai dėl puikaus darbo komforto, kokybės ir kainos ..
18.00€
Be PVM:18.00€
Šepetys Maxi Pin pailgas su šerno šeriais
Naujiena
Aukštos kokybės rankų darbo pailgas Maxi Pin šepetys su šerno šeriais. Šis modelis idealiai tinka ilgaplaukių šunų šukavimui. Šepetys, stimuliuodamas riebalines liaukas padeda greičiau atstatyti kailio blizgesį, atkurti sveikus plaukus. Maxi Pin šepečiai dėl puikaus darbo komforto, kokybės ir..
17.00€
Be PVM:17.00€
Aukštos kokybės rankų darbo Maxi Pin šepečiai dėl puikaus darbo komforto, kokybės ir kainos santykio yra mėgiami ir profesionalų grumerių, ir mėgėjų . Šepečiai pagaminti iš natūralaus buko, kuris pasižymi lengvumu ir tvirtumu. Patogi rankena natūraliai priglunda prie delno, nevargina rankos, o ..
15.00€
Be PVM:15.00€
Šepetys Maxipin 27 mm
Naujiena
Aukštos kokybės rankų darbo ovalus Maxi Pin šepetys . Šis modelis idealiai tinka ilgų, storų plaukų šukavimui. Maxi Pin šepečiai dėl puikaus darbo komforto, kokybės ir kainos santykio yra mėgiami ir profesionalų grumerių, ir mėgėjų . Šepečiai pagaminti iš natūralaus buko, kuris pasižymi lengvu..
16.00€
Be PVM:16.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 19 (2 puslapių)
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.