Menu
Your Cart

Įrankiai Priežiūrai

Įrankiai Priežiūrai
Dildės nagučiams Madan
Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Madan dildė jautriems šunų nagučiams šlifuoti, tumpinti...
7.00€
Be PVM:7.00€
Dvisluoksnis buteliukas Extreme  Mist šukavimo skysčiui purkšti
Naujiena
Buteliukas dulksnai Extreme Mist 300 ml Labai patogus dviejų sluoksnių buteliukas dulksnai - šukavimo skysčiui.Vienas paspaudimas atstoja 3-5 paprasto buteliuko paspaudimus. Būtinas, praktiškas ir naudingas ilgaplaukių šunų priežiūros atributas, kai šukavimo skystis gaminamas namų sąlygomis. Bu..
10.00€
Be PVM:10.00€
Buteliukas dulksnai Show Tech Magic Mist 300 ml Labai patogus dviejų sluoksnių buteliukas dulksnai - šukavimo skysčiui.Vienas paspaudimas atstoja 3-5 paprasto buteliuko paspaudimus. Būtinas, praktiškas ir naudingas ilgaplaukių šunų priežiūros atributas, kai šukavimo skystis gaminamas namų sąlyg..
9.90€
Be PVM:9.90€
Gumytės Baltos 0,8 mm Kuodukams Lateksinės
Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Tamprios, minkštos lateksinės gumytės išuniukų plaukams, kuodukams surišti...
2.00€
Be PVM:2.00€
Gumytės Skaidrios 0,8 mm Kuodukams ne Lateksinės
Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Labai elastingos, tvirtos, skaidrios gumytės galvos plaukams, kuodukams surišti. Ne lateksinės...
3.10€
Be PVM:3.10€
Šepetys Maxi Pin  sąvėloms vidutinis
Naujiena
Tvirtas, rankų darbo, vidutinio dydžio dėžutės formos šepetys Maxi Pin. Plonos adatėlės amortizuodamos į pagalvėlę puikiai tinka sąvėlų iššukavimui, povilnės ir negyvų plaukų pašalinimui. Ergonomiška rankena užtikrina darbo patogumą kas yra būdinga Maxi Pin šepečiams. Šepetys yra lengvas ir p..
19.00€
Be PVM:19.00€
Šepetys Maxi Pin mišrus su šerno šeriais
Naujiena
Aukštos kokybės rankų darbo Maxi Pin šepetys su šerno šeriais. Šis modelis idealiai tinka ilgaplaukių šunų šukavimui. Šepetys, stimuliuodamas riebalines liaukas padeda greičiau atstatyti kailio blizgesį, atkurti sveikus plaukus. Maxi Pin šepečiai dėl puikaus darbo komforto, kokybės ir kainos ..
18.00€
Be PVM:18.00€
Šepetys Maxi Pin pailgas su šerno šeriais
Naujiena
Aukštos kokybės rankų darbo pailgas Maxi Pin šepetys su šerno šeriais. Šis modelis idealiai tinka ilgaplaukių šunų šukavimui. Šepetys, stimuliuodamas riebalines liaukas padeda greičiau atstatyti kailio blizgesį, atkurti sveikus plaukus. Maxi Pin šepečiai dėl puikaus darbo komforto, kokybės ir..
17.00€
Be PVM:17.00€
Aukštos kokybės rankų darbo Maxi Pin šepečiai dėl puikaus darbo komforto, kokybės ir kainos santykio yra mėgiami ir profesionalų grumerių, ir mėgėjų . Šepečiai pagaminti iš natūralaus buko, kuris pasižymi lengvumu ir tvirtumu. Patogi rankena natūraliai priglunda prie delno, nevargina rankos, o ..
15.00€
Be PVM:15.00€
Šepetys Maxipin 27 mm
Naujiena
Aukštos kokybės rankų darbo ovalus Maxi Pin šepetys . Šis modelis idealiai tinka ilgų, storų plaukų šukavimui. Maxi Pin šepečiai dėl puikaus darbo komforto, kokybės ir kainos santykio yra mėgiami ir profesionalų grumerių, ir mėgėjų . Šepečiai pagaminti iš natūralaus buko, kuris pasižymi lengvu..
16.00€
Be PVM:16.00€
Šepetys sąvėloms šukuoti Maxi Pin  mažas
Naujiena Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Tvirtas, rankų darbo, mažo dydžio dėžutės formos šepetys Maxi Pin. Plonos adatėlės amortizuodamos į pagalvėlę puikiai tinka sąvėlų iššukavimui, povilnės ir negyvų plaukų pašalinimui. Ergonomiška rankena užtikrina darbo patogumą kas yra būdinga Maxi Pin šepečiams. Šepetys yra lengvas ir patvar..
17.00€
Be PVM:17.00€
Madan Professional Light Comb 19 cm šukos Tai profesionalios, ypatingai lengvos šukos su patogia aliuminijaus nugarėle.Dėka skirtingo dantukų tankio šios šukos idealiai tinkamos įvairiems kailio tipams.Solidūs 3,5 cm ilgio šukų dantys pagaminti iš nerūdyjančio plieno, švelniai suapvalintais ir ..
14.00€
Be PVM:14.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 18 (2 puslapių)
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.