Menu
Your Cart

Skanėstai

Skanėstai

Aukščiausios kokybės skanėstai ir užkandžiai su kokybės ženklu.

DOKA'S skanėstas "Žvaigždė" 900g. Kokybės ženklas.
Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Dokas
Doka's Antienos krūtinėlė gręžinėliais - juostelėmis. Skanėstas šunims 900gYpatingas skanėstas juostelėmis iš DOKAS! Visų naminių paukščių gerbėjams skirtas neriebus patiekalas - antienos krūtinėlės filė plokščiomis juostelėmis. Švelniai džiovintas sausame ore turi mažai riebalų. 100% - iai iš ant..
19.20€
DOKA'S skanėstas juostelėmis-vištiena 250g
Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
Doka's Vištienos krūtinėlė juostelėmis. Skanėstas šunims 250gYpatingas skanėstas juostelėmis iš DOKAS! Visų naminių paukščių gerbėjams skirtas neriebus patiekalas - vištienos krūtinėlės filė smulkiomis juostelėmis. Švelniai džiovintas sausame ore turi mažai riebalų. 100% - iai iš vištienos krūti..
6.50€
DOKA'S skanėstas treniruotėms su antimi
Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
"Minis – Duck Breast" skanėstas šunims treniruotėms 70 gDOKAS minis iš 100% anties krūtinėlės filė  yra puikus užkandis kiekvienai treniruotei. Maži gabalėliai idealiai tinka šunų dresūrai, tačiau taip pat yra puikus palydovas keliaujant, nes dėl siauros pakuotės skanėstai yra gerai saugomi ..
1.90€
DOKA'S skanėstas-suktinukai su antimi 200g. Kokybės ženklas.
Populiaru
Gamintojas: Grau
Suktinukai su anties krūtinėle. Skanėstas šunims 200 gSmulki jautienos odos lazdelės, apvyniotos į anties krūtinėlės filė, užtikrina ypatingą skonio derinį. Intensyvus kramtymas stiprina šuns kramtymo raumenis, o DOKAS prekės ženklo kramtymo lazdelės taip pat palaiko kasdienę dantų priežiūrą. S..
6.40€
Gamintojas: Grau
Suktinukai su vištos krūtinėle. Skanėstas šunims 200gSmulki jautienos odos lazdelės, apvyniotos į vištos krūtinėlės filė, užtikrina ypatingą skonio derinį. Intensyvus kramtymas stiprina šuns kramtymo raumenis, o DOKAS prekės ženklo kramtymo lazdelės taip pat palaiko kasdienę dantų priežiūrą. Sud..
6.40€
DOKA'S skanėstas-užkandis liofilizuoti vištos skrandžiai
Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
Liofilizuoti vištos skrandukai.  Skanėstas – užkandis katėms 20 gNatūralu! Skanus! Unikalus!Grynas užkandis DOKAS . Šaltai džiovinti vištienos skrandukai yra idealus dienos mitybos plano priedas ir labai reikalingos šunims. Dėl švelnaus džiovinimo šaldant, skonis ir maistinės medžiagos yra 1..
1.90€
DOKA'S skanėstas-užkandis liofilizuotos vištos širdelės 22g
Populiaru Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
Liofilizuotos vištos širdelės.  Skanėstas – užkandis šunims 22 gNatūralu! Skanus! Unikalus!Grynas užkandis DOKAS . Šaltai džiovintos vištienos širdelės yra idealus dienos mitybos plano priedas ir labai reikalingos šunims. Dėl švelnaus džiovinimo šaldant, skonis ir maistinės medžiagos yra 10..
2.60€
DOKA'S užkandis triušio  ausys 70g
Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
Triušio ausys. Trumpos,džiovintos, be kailio. 70gGrynas ir natūralus užkandis šunims! DOKAS džiovintos triušio ausys be kailio yra grynas kramtymo malonumas ir autentiška patirtis šiam ypatingam užkandžiui. Ausys taip pat tinka kaip BARF užkandis.Sudėtis: 100% triušio ausys. Analitiniai komponent..
3.10€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.