Menu
Your Cart

Grau

 Veggie Snacks 160 g Skanėstai be mėsos  Veggie Snacks 160 g Skanėstai be mėsos
Naujiena
Gamintojas: Grau
Veggie Snacks 160 g Skanūs skanėstai be mėsos. Vegetariški užkandžiai yra be grūdų ir be dirbtinių priedų. Tai puikus sprendimas jų netoleruojantiems šunims. Tinkami kaip atlygis po treniruočių ar kaip užkandis tarp valgių. Veggie Snacks yra skanus ir sveikas skanėstas, kurį sukūrė vokiečių ma..
4.10€
Be PVM:4.10€
Gamintojas: Grau
Alaus mielėsMitybos papildas šunims100% alaus mielės imuninei ir nervų sistemoms stiprinti. Natūralus B komplekso, E ir H vitaminų, mineralų ir mikroelementų junginys. Gerina ir stiprina odos ir kailio būklę.Kiekis 150 g milteliaiSudedamos dalys: neapdoroti baltymai 46%, riebalai ir aliejai 2,7%, ne..
5.20€
Be PVM:5.20€
Alaus mielės 500 g
Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
Alaus mielėsMitybos papildas šunims100% alaus mielės imuninei ir nervų sistemoms stiprinti. Natūralus B komplekso, E ir H vitaminų, mineralų ir mikroelementų junginys. Gerina ir stiprina odos ir kailio būklę.Kiekis 500 g Forma : milteliaiSudedamos dalys: neapdoroti baltymai 46%, riebalai ir aliejai ..
9.70€
Be PVM:9.70€
Barf Kombimix 400 Barf Kombimix 400
Naujiena
Gamintojas: Grau
„BARF KombiMix“ papildas šunims yra klasikinis pagrindinis mišinys, papildantis dienos racioną, kurį sudaro mėsa ir daržovės, vitaminai ir mineralai. Šiame mišinyje yra visos maistinės medžiagos, kurių sveikas suaugęs šuo turi normaliai kasdien. Tokiu būdu gyvūno priežiūros poreikiai yra tiksli..
20.20€
Be PVM:20.20€
Barf Kombimix 750 Barf Kombimix 750
Naujiena Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
„BARF KombiMix“ papildas šunims yra klasikinis pagrindinis mišinys, papildantis dienos racioną, kurį sudaro mėsa ir daržovės, vitaminai ir mineralai. Šiame mišinyje yra visos maistinės medžiagos, kurių sveikas suaugęs šuo turi normaliai kasdien. Tokiu būdu gyvūno priežiūros poreikiai yra tiksliai pa..
29.80€
Be PVM:29.80€
Gamintojas: Grau
Biotin Forte .Mitybos papildas šunims ir katėmsBiotin Forte padengia visus vitamino H trūkumus.Didelis kiekis Biotino, C ir B komplekso vitaminai ir žolelių mišinys medžiagų apykaitos palaikymui.Lygiam, tvirtam, gražiam kailiui, pažeistai plaukų struktūrai ir tvirtiems nagams.Sudėtis: Vit H(Biotin) ..
9.70€
Be PVM:9.70€
Gamintojas: Grau
Biotin Forte 400 tb Papildas šunims ir katėms.Biotin Forte padengia visus vitamino H trūkumus. Preparate yra didelis kiekis Biotino, C ir B komplekso vitaminai ir žolelių mišinys medžiagų apykaitos palaikymui.  Lygiam, tvirtam, gražiam kailiui,  pažeistai plaukų struktūrai ir tvirtiem..
28.80€
Be PVM:28.80€
Glycofit 200
Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
Glycofit  200 Skirtas  augantiems, po traumų ir solidaus amžiaus  šunims ir katėms. Natūralios sudėties, aukštos kokybės preparatas  stiprina silpnus raiščius ir  sausgysles. Naudojamas esant sąnarių uždegimui.  Puiki sudėtis, geras produkto pasisavinimas ir efekty..
17.30€
Be PVM:17.30€
Gamintojas: Grau
Glycofit  500 Skirtas  augantiems, po traumų ir solidaus amžiaus  šunims ir katėms. Natūralios sudėties, aukštos kokybės preparatas  stiprina silpnus raiščius ir  sausgysles, naudojamas esant sąnarių uždegimui.  Puiki sudėtis, geras produkto pasisavinimas ir efekty..
29.90€
Be PVM:29.90€
Grau Excellence ADULT sensitive with insect
Naujiena Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
Grau Excellence ADULT sensitive with insect. Visavertis aukštos kokybės pašaras suaugusiems jautriems šunims su vabzdžių baltymu. Skirtas įvairiais gyvenimo periodais turintiems specialių mitybos poreikių šunims. Neįprasta receptūra ir aukščiausios kokybės žaliavos užtikrina subalansuotą jūsų ketu..
12.45€
Be PVM:12.45€
Grau Excellence PUPPY / JUNIOR
Naujiena Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
Grau Excellence PUPPY / JUNIOR su vištiena, jautiena ir sora. Visavertis šlapias pašaras augantiems šunims.Šis aukštos kokybės maistas šuniukams ir jauniems šunims gaminamas tik iš vertingos mėsos ir iš vištienos ir jautienos subproduktų. Soros, būdamos labai turtingos mineralais, natūraliu būd..
2.80€
Be PVM:2.80€
Grau Excellence Senior 400
Naujiena Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
Gurmanams SENIOR su antiena, paukštiena ir triušiu 400 gŠis aukštos kokybės be grūdų šlapias maistas gaminamas tik iš vertingos antienos, paukštienos ir triušio mėsos ir subproduktų. Be grūdų.Tai užtikrina idealų, amžiui tinkamą visų maistinių medžiagų tiekimą šunims nuo maždaug 8 metų amžiau..
2.80€
Be PVM:2.80€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 44 (4 puslapių)
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.