Menu
Your Cart

Grau

DOKA'S skanėstas juostelėmis-antis
Naujiena Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
Antienos krūtinėlė juostelėmis. Skanėstas šunims 250gYpatingas skanėstas juostelėmis iš DOKAS! Visų naminių paukščių gerbėjams skirtas neriebus patiekalas - antienos krūtinėlės filė smulkiomis juostelėmis. Švelniai džiovintas sausame ore turi mažai riebalų. 100% - iai iš antienos krūtinėlės filė..
4.50€
Be PVM:4.50€
DOKA'S skanėstas juostelėmis-elnias
Naujiena
Gamintojas: Grau
Džiovintos elnio mėsos juostelės. Skanėstas šunims 60g Oru džiovintos elnių juostos iš DOKAS - aromatingos elnių mėsos griežinėliai yra skanus atlygis. Subtilios juostelės susideda iš 100% - iai aukštos kokybės elnienos (atsižvelgiant į mėsos kiekį), todėl taip pat idealiai tinka jautriems šunim..
2.50€
Be PVM:2.50€
DOKA'S skanėstas juostelėmis-vištiena
Naujiena
Gamintojas: Grau
Vištienos krūtinėlė juostelėmis. Skanėstas šunims 250gYpatingas skanėstas juostelėmis iš DOKAS! Visų naminių paukščių gerbėjams skirtas neriebus patiekalas - vištienos krūtinėlės filė smulkiomis juostelėmis. Švelniai džiovintas sausame ore turi mažai riebalų. 100% - iai iš vištienos krūtinėlės f..
4.50€
Be PVM:4.50€
DOKA'S skanėstas treniruotėms su antimi
Naujiena
Gamintojas: Grau
"Minis – Duck Breast" skanėstas šunims treniruotėms 70 gDOKAS minis iš 100% anties krūtinėlės filė  yra puikus užkandis kiekvienai treniruotei. Maži gabalėliai idealiai tinka šunų dresūrai, tačiau taip pat yra puikus palydovas keliaujant, nes dėl siauros pakuotės skanėstai yra gerai saugomi ..
1.90€
Be PVM:1.90€
DOKA'S skanėstas treniruotėms su vištiena
Naujiena
Gamintojas: Grau
DOKAS "Minis - Chicken Breast" skanėstas treniruotėms 70 gDOKAS minis iš 100% vištienos krūtinėlės filė  yra puikus užkandis kiekvienai treniruotei. Maži gabalėliai idealiai tinka šunų dresūrai, tačiau taip pat yra puikus palydovas keliaujant, nes dėl siauros pakuotės skanėstai yra gerai sau..
1.90€
Be PVM:1.90€
DOKA'S skanėstas-suktinukai su antimi
Naujiena
Gamintojas: Grau
Suktinukai su anties krūtinėle. Skanėstas šunims 200 gSmulki jautienos odos lazdelės, apvyniotos į anties krūtinėlės filė, užtikrina ypatingą skonio derinį. Intensyvus kramtymas stiprina šuns kramtymo raumenis, o DOKAS prekės ženklo kramtymo lazdelės taip pat palaiko kasdienę dantų priežiūrą. S..
3.90€
Be PVM:3.90€
DOKA'S skanėstas-suktinukai su vištiena
Naujiena
Gamintojas: Grau
Suktinukai su vištos krūtinėle. Skanėstas šunims 200gSmulki jautienos odos lazdelės, apvyniotos į vištos krūtinėlės filė, užtikrina ypatingą skonio derinį. Intensyvus kramtymas stiprina šuns kramtymo raumenis, o DOKAS prekės ženklo kramtymo lazdelės taip pat palaiko kasdienę dantų priežiūrą. Sud..
3.90€
Be PVM:3.90€
DOKA'S skanėstas-užkandis liofilizuoti vištos skrandžiai
Naujiena Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
Liofilizuoti vištos skrandukai.  Skanėstas – užkandis katėms 20 gNatūralu! Skanus! Unikalus!Grynas užkandis DOKAS . Šaltai džiovinti vištienos skrandukai yra idealus dienos mitybos plano priedas ir labai reikalingos šunims. Dėl švelnaus džiovinimo šaldant, skonis ir maistinės medžiagos yra 1..
1.90€
Be PVM:1.90€
DOKA'S skanėstas-užkandis liofilizuotos vištos širdelės
Naujiena
Gamintojas: Grau
Liofilizuotos vištos širdelės.  Skanėstas – užkandis šunims 22 gNatūralu! Skanus! Unikalus!Grynas užkandis DOKAS . Šaltai džiovintos vištienos širdelės yra idealus dienos mitybos plano priedas ir labai reikalingos šunims. Dėl švelnaus džiovinimo šaldant, skonis ir maistinės medžiagos yra 10..
1.90€
Be PVM:1.90€
DOKA'S užkandis triušio  ausys
Naujiena
Gamintojas: Grau
Triušio ausys. Ilgos, džiovintos, be kailio. 180gGrynas ir natūralus užkandis šunims! DOKAS džiovintos triušio ausys be kailio yra grynas kramtymo malonumas ir autentiška patirtis šiam ypatingam užkandžiui. Ausys taip pat tinka kaip BARF užkandis.Sudėtis: 100% triušio ausys. Analitiniai komponen..
4.00€
Be PVM:4.00€
Gamintojas: Grau
Alaus mielėsMitybos papildas šunims100% alaus mielės imuninei ir nervų sistemoms stiprinti. Natūralus B komplekso, E ir H vitaminų, mineralų ir mikroelementų junginys. Gerina ir stiprina odos ir kailio būklę.Kiekis 150 g milteliaiSudedamos dalys: neapdoroti baltymai 46%, riebalai ir aliejai 2,7%, ne..
5.20€
Be PVM:5.20€
Gamintojas: Grau
Alaus mielėsMitybos papildas šunims100% alaus mielės imuninei ir nervų sistemoms stiprinti. Natūralus B komplekso, E ir H vitaminų, mineralų ir mikroelementų junginys. Gerina ir stiprina odos ir kailio būklę.Kiekis 500 gForma : milteliaiSudedamos dalys: neapdoroti baltymai 46%, riebalai ir aliejai 2..
9.70€
Be PVM:9.70€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 59 (5 puslapių)
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.