Menu
Your Cart

Grau

 Veggie Snacks 160 g Skanėstai be mėsos  Veggie Snacks 160 g Skanėstai be mėsos
Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
Veggie Snacks 160 g Skanūs skanėstai be mėsos. Vegetariški užkandžiai yra be grūdų ir be dirbtinių priedų. Tai puikus sprendimas jų netoleruojantiems šunims. Tinkami kaip atlygis po treniruočių ar kaip užkandis tarp valgių. Veggie Snacks yra skanus ir sveikas skanėstas, kurį sukūrė vokiečių ma..
4.10€
Be PVM:4.10€
Gamintojas: Grau
Alaus mielėsMitybos papildas šunims100% alaus mielės imuninei ir nervų sistemoms stiprinti. Natūralus B komplekso, E ir H vitaminų, mineralų ir mikroelementų junginys. Gerina ir stiprina odos ir kailio būklę.Kiekis 150 g milteliaiSudedamos dalys: neapdoroti baltymai 46%, riebalai ir aliejai 2,7%, ne..
5.20€
Be PVM:5.20€
Gamintojas: Grau
Alaus mielėsMitybos papildas šunims100% alaus mielės imuninei ir nervų sistemoms stiprinti. Natūralus B komplekso, E ir H vitaminų, mineralų ir mikroelementų junginys. Gerina ir stiprina odos ir kailio būklę.Kiekis 500 gForma : milteliaiSudedamos dalys: neapdoroti baltymai 46%, riebalai ir aliejai 2..
9.70€
Be PVM:9.70€
Gamintojas: Grau
„BARF KombiMix“ papildas šunims yra klasikinis pagrindinis mišinys, papildantis dienos racioną, kurį sudaro mėsa ir daržovės, vitaminai ir mineralai. Šiame mišinyje yra visos maistinės medžiagos, kurių sveikas suaugęs šuo turi normaliai kasdien. Tokiu būdu gyvūno priežiūros poreikiai yra tiksli..
20.20€
Be PVM:20.20€
Barf Kombimix 750 Barf Kombimix 750
Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Grau
„BARF KombiMix“ papildas šunims yra klasikinis pagrindinis mišinys, papildantis dienos racioną, kurį sudaro mėsa ir daržovės, vitaminai ir mineralai. Šiame mišinyje yra visos maistinės medžiagos, kurių sveikas suaugęs šuo turi normaliai kasdien. Tokiu būdu gyvūno priežiūros poreikiai yra tiksliai pa..
29.80€
Be PVM:29.80€
Gamintojas: Grau
Biotin Forte .Mitybos papildas šunims ir katėmsBiotin Forte padengia visus vitamino H trūkumus.Didelis kiekis Biotino, C ir B komplekso vitaminai ir žolelių mišinys medžiagų apykaitos palaikymui.Lygiam, tvirtam, gražiam kailiui, pažeistai plaukų struktūrai ir tvirtiems nagams.Sudėtis: Vit H(Biotin) ..
9.70€
Be PVM:9.70€
Gamintojas: Grau
Biotin Forte 400 tb Papildas šunims ir katėms.Biotin Forte padengia visus vitamino H trūkumus. Preparate yra didelis kiekis Biotino, C ir B komplekso vitaminai ir žolelių mišinys medžiagų apykaitos palaikymui.  Lygiam, tvirtam, gražiam kailiui,  pažeistai plaukų struktūrai ir tvirtiem..
28.80€
Be PVM:28.80€
Elder Berry Pills pigmentui 200 tb
Naujiena
Gamintojas: Grau
GRAU Elderberry Pills Augalinės kilmės natūralus papildomas maistas šunims ir katėms lūpų, dantenų, akių kontūrų, nagų ir nosies pigmentui pagerinti, paryškinti. Tabletėse yra šeivamedžio uogų ekstrakto kartu su dumbliais ir dilgėlėmis.  Kad būtų lengviau dozuoti, galima įdėti į sau..
31.20€
Be PVM:31.20€
Gamintojas: Grau
Glycofit  200 Skirtas  augantiems, po traumų ir solidaus amžiaus  šunims ir katėms. Natūralios sudėties, aukštos kokybės preparatas  stiprina silpnus raiščius ir  sausgysles. Naudojamas esant sąnarių uždegimui.  Puiki sudėtis, geras produkto pasisavinimas ir efekty..
17.30€
Be PVM:17.30€
Gamintojas: Grau
Glycofit  500 Skirtas  augantiems, po traumų ir solidaus amžiaus  šunims ir katėms. Natūralios sudėties, aukštos kokybės preparatas  stiprina silpnus raiščius ir  sausgysles, naudojamas esant sąnarių uždegimui.  Puiki sudėtis, geras produkto pasisavinimas ir efekty..
29.90€
Be PVM:29.90€
Grau Excellence ADULT sensitive with insect 1,5 kg  sausas pašaras
Naujiena
Gamintojas: Grau
Grau Excellence ADULT sensitive with insect. Visavertis aukštos kokybės pašaras suaugusiems jautriems šunims su vabzdžių baltymu. Skirtas įvairiais gyvenimo periodais turintiems specialių mitybos poreikių šunims. Neįprasta receptūra ir aukščiausios kokybės žaliavos užtikrina subalansuotą jūsų ketu..
12.45€
Be PVM:12.45€
Grau Excellence ADULT su antiena 1,5kg  sausas pašaras
Naujiena
Gamintojas: Grau
Grau Excellente ADULT .Aukščiausios kokybės sausas visavertis pašaras suaugusiems šunims su antimi ir bulvėmis. Be grūdų. Hipoalerginis pašaras skirtas jautrių šunų priežiūrai, švelnus skrandžiui, padeda spręsti odos ir kailio problemas.Kroketo dydis: 1,9 x 1,5cm (ilgis x plotis)Sudėtis:Bulvių ..
12.65€
Be PVM:12.65€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 53 (5 puslapių)
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.