Menu
Your Cart

Fluidopet

Gamintojas: Fluidopet
 FLUIDOPET 3 IN 1 . BASE LINE 100 mlFluidoPet 3 IN 1 yra nenuplaunamas drėkinantis, kondicionuojantis ir maitinantis  kremas šunims. Tai daugiafunkcinis produktas, skirtas savininkams namuose maitinti savo augintinio plaukus, kirpėjams prieš kirpimą ir veisėjams, suteikiantis alternatyv..
19.00€
Gamintojas: Fluidopet
 FLUIDOPET 3 IN 1 . BASE LINE 225 mlFluidoPet 3 IN 1 yra nenuplaunamas drėkinantis, kondicionuojantis ir maitinantis  kremas šunims. Tai daugiafunkcinis produktas, skirtas savininkams namuose maitinti savo augintinio plaukus, kirpėjams prieš kirpimą ir veisėjams, suteikiantis alternat..
33.20€
Fluidopet 3 IN 1  Daugiafunkcinis Kondicionierius 500 ml
Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Fluidopet
FLUIDOPET 3 IN 1 . BASE LINE 500 mlFluidoPet 3 IN 1 yra nenuplaunamas drėkinantis, kondicionuojantis ir maitinantis  kremas šunims. Tai daugiafunkcinis produktas, skirtas savininkams namuose maitinti savo augintinio plaukus, kirpėjams prieš kirpimą ir veisėjams, suteikiantis alternatyvą SY..
56.50€
Fluidopet BOOM Kaukė 100 ml
Naujiena
Gamintojas: Fluidopet
FLUIDOPET BOOM. KAUKĖFluidoPet BOOM  kaukė yra specifinis produktas  šiurkščių  arba itin garbanotų plaukų šunims. Sukurtas specialių poreikių turinčiam kailiui siekiant, jį saugant, akcentuoti šias plaukų savybes.Šis produktas suteikia mūsų mylimų keturkojų kailiui str..
23.00€
Fluidopet BOOM Kaukė 250 ml
Naujiena
Gamintojas: Fluidopet
FLUIDOPET BOOM. KAUKĖFluidoPet BOOM  kaukė yra specifinis produktas  šiurkščių  arba itin garbanotų plaukų šunims. Sukurtas specialių poreikių turinčiam kailiui siekiant, jį saugant, akcentuoti šias plaukų savybes. Šis produktas suteikia mūsų mylimų keturkojų kailiui struktūros, g..
42.50€
Fluidopet BOOM Spray  Purškiklis 100 ml
Naujiena
Gamintojas: Fluidopet
FLUIDOPET BOOM SPRAY . PURŠKIKLIS. FluidoPet BOOM purškIKLIS  yra specifinis produktas, skirtas natūraliai fiksuoti ir paryškinti plaukus. Šis produktas yra ypač rekomenduojamas garbanotų plaukų šunims. Kailiui suteikia struktūros, gyvumo, blizgesio ir sveikatos.Garbanotų plaukų veislės yra ..
16.90€
Fluidopet BOOM Spray  Purškiklis 200 ml
Naujiena
Gamintojas: Fluidopet
FLUIDOPET BOOM SPRAY . PURŠKIKLIS.FluidoPet BOOM purškIKLIS  yra specifinis produktas, skirtas natūraliai fiksuoti ir paryškinti plaukus.Šis produktas yra ypač rekomenduojamas garbanotų plaukų šunims. Kailiui suteikia struktūros, gyvumo, blizgesio ir sveikatos.Garbanotų plaukų veislės yra ..
28.50€
Gamintojas: Fluidopet
Ecopet linijos sausas šampūnas FLUIDO PET Tai aukščiausios kokybės profesionali kosmetika.Sudėtyje yra vieni iš geriausių natūralių ingredientų – alavijas, bergamotė, arbatmedžio aliejus ir kalendra. Šis šampūnas yra puikus pagalbininkas, norint išlaikyti kailio švarą tarp maudymų. Naudojamas..
17.00€
Fluidopet Easy Touch kondicionierius 250 ml
Naujiena
Gamintojas: Fluidopet
FLUIDOPET EASY TOUCH KONDICIONIERIUSŠis lengvos konsistencijos kondicionierius yra  skirtas  visų tipų plaukams, siekiantiems  kuo didesnio naudojimo paprastumo, greito ir ekonomiško rezultato.Išskirtinė  formulė, pagrįsta kokosų  ir makadamijos riešutų aliejai..
12.90€
Fluidopet Ecopet@1 Detoksikuojantis Šampūnas 1000 ml
Naujiena
Gamintojas: Fluidopet
FLUIDOPET @1 ECOPET LINIJA. DETOKSIKUOJANTIS ŠAMPŪNAS ŠUNIMS.Ecopet@1 - tai sebumą subalansuojantis ir riebalų pašalinimą užtikrinantis šampūnas. Išvalo ir regeneruoja plaukus/kailį ir odą.Dėl išskirtinės formulės, pagrįstos biotinu, pantenoliu ir vitaminu E, tinka visų tipų kailiui ir odai. Of..
35.00€
Fluidopet Ecopet@1 Detoksikuojantis Šampūnas 250 ml
Naujiena
Gamintojas: Fluidopet
FLUIDOPET @1 ECOPET LINIJA. DETOKSIKUOJANTIS ŠAMPŪNAS ŠUNIMS.Ecopet@1 - tai sebumą subalansuojantis ir riebalų pašalinimą užtikrinantis šampūnas. Išvalo ir regeneruoja plaukus/kailį ir odą. Dėl išskirtinės formulės, pagrįstos biotinu, pantenoliu ir vitaminu E, tinka visų tipų kailiui ir oda..
12.50€
Fluidopet Ecopet@2 Regeneruojantis  Šampūnas 1000 ml
Naujiena
Gamintojas: Fluidopet
FLUIDOPET @2 ECOPET LINIJA. ŠAMPŪNAS ŠUNIMS.Ecopet @ 2 maitinantis ir regeneruojantis šampūnas, suteikiantis plaukams ir odai naujos sveikatos ir gyvybingumo. Dėl išskirtinės formulės, pagrįstos biotinu, keratinu ir pantenoliu, jis tinka ilgiems ir subtiliems plaukams, bei  visų kitų ..
35.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 48 (4 puslapių)
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.