Menu
Your Cart

Dokas

DOKA' S  skanėstas  lašišos kubeliai su goji uogomis, matcha ir kokosų aliejumi, 150g. Kokybės ženklas.
Naujiena Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Dokas
Doka's  skanėstas  Lašišos kubeliai su goji uogomis, matcha ir kokosų aliejumi, 150g šunims.Ar norėtumėte supermaisto? Traškaus užkandis iš natūralių ir kokybiškų ingredientų. Sudėtinga kompozicija unikaliam užkandžių potyriui. 100% skonis ir maistinės medžiagos, pagamintos liofilizavus.&..
6.20€
DOKA' S skanėstai vištienos ir kokoso suktinukai 60g
Naujiena Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Dokas
Doka's skanėstai vištienos ir kokoso suktinukai 60g  Vištienos krūtinėlė labai ypatingame derinyjeKokoso skiltelės apvyniotos smulkia vištienos krūtinėlės filė. Maži kąsneliai yra skanus pokytis šuniui, bet ir sveikas atlygis tarp valgymų. Kokoso riešutuose yra daug vitaminų ir mineralų, k..
2.50€
DOKA'S minkštas skanėstas, vištienos su antienos įdaru suktinukas treniruotėms 10g šunims
Naujiena Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Dokas
Doka's minkštas skanėstas, vištienos su antienos įdaru suktinukas, treniruotėms 10g. Labai skanus minkštas ritinukas su minkšta šerdimi.Gardi vištienos krūtinėlės filė su kreminiu antienos įdaru.  Kadangi kiekvienas šuo turi individualius skonių poreikius, galbūt tai bus skanėstas, kuris p..
0.88€
Gamintojas: Dokas
Doka's Antienos krūtinėlė gręžinėliais - juostelėmis. Skanėstas šunims 900gYpatingas skanėstas juostelėmis iš DOKAS! Visų naminių paukščių gerbėjams skirtas neriebus patiekalas - antienos krūtinėlės filė plokščiomis juostelėmis. Švelniai džiovintas sausame ore turi mažai riebalų. 100% - iai iš ant..
19.20€
DOKA'S suktinukai  vištiena su ančiuviais 220g
Atsiprašome, šiuo metu neturime.
Gamintojas: Dokas
DOKA'S delikatesinis skanėstas šunims -   vištienos suktinukai su ančiuviais .Vištienos mėsa derinama su žuvimi - tai Hitas šunims!Šunys mėgsta žuvį ir mėsą. Aukštos kokybės ingredientai, tokie kaip vištienos krūtinėlės filė ir žuvis (ančiuviai), yra ypač populiaraus užkandžio receptas.Sud..
6.80€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.