Menu
Your Cart

FLUIDOPET BOOM Natūralus purškiklis šiurkščiam arba itin garbanotam kailiui 100 ml

FLUIDOPET BOOM Natūralus purškiklis  šiurkščiam arba itin garbanotam kailiui 100 ml
Atsiprašome, šiuo metu neturime.
FLUIDOPET BOOM Natūralus purškiklis šiurkščiam arba itin garbanotam kailiui 100 ml
19.00€
  • Kiekis: Atsiprašome, šiuo metu neturime.
  • Modelis: GR60 - 100 ml

FluidoPet BOOM purškiklis yra specifinis produktas, skirtas natūraliai fiksuoti ir paryškinti kailio grožį. 

Šis produktas yra ypač rekomenduojamas garbanotų plaukų šunims. Kailiui suteikia struktūros, gyvumo, blizgesio ir sveikatos.

Garbanotų plaukų veislės yra labai gražios, bet ne visada specifinių poreikių turintys plaukai yra lengvai valdomi. Natūralių , geriausių produktų dėka plaukai yra natūraliai maitinami, stiprūs ir sveiki. 


Tai daugiafunkcinis produktas. BOOM Spray yra tinkama pagalba šukuojant, kerpant, kaip fiksatorius, norint turėti sveikus plaukus. 

Dėl savo savybių jis suteikia naujos gyvybės trapioms, susilpnėjusioms ir išdžiūvusioms garbanoms.

Jis taip pat puikiai tinka pasirodymams, parodoms, konkursams ir pan.

GAMINTAS TIK IŠ NATŪRALIŲ INGREDIENTŲ , BE DUJŲ.

Sudėtyje esančios natūralios ir efektyvios medžiagos atskleidžio garbanoto kailio grožį.

ŽIEDADULKĖS. Šis brangus natūralus sąjungininkas, žinomas ir vertinamas tūkstantmečius, nenustoja stebinti mūsų tūkstančiais dorybių. Rutino dėka veiksmingai kovoja su plaukų slinkimu. Žiedadulkės yra tikra panacėja, galintis atgaivinti negyvą kailį.

ASIŪKLIS. Asiūklyje yra didelė mineralinių druskų koncentracija, kurios sukuria kailį remineralizuojantį poveikį. Šis brangus augalas stiprina plaukus, neleidžia jiems slinkti ir skatina jų augimą. Asiūklis yra vienas iš svarbiausių silicio, kalcio, magnio ir kalio šaltinių. Silicio trūkumas gali sukelti plaukų silpnumą ir trapumą. Todėl asiūklio indėlis yra būtinas norint sustiprinti ir maitinti susilpnėjusį ir trapų kailį.

 KERATINAS. Keratinas yra baltymas, randamas gyvūnų organizme. Jis ypač koncentruojamas naguose, dantų emalyje ir, svarbiausia, plaukuose. Jo veikimas suteikia kailiui blizgesio ir tvirtumo. Be to, jis tankina kailį, jį maitindamas ir padarydamas sveikesnį bei stipresnį.

Sudėtis: Dejonizuotas vanduo , Ricinos aliejus 40 oe, žiedadulkių ekstraktas, Equisetum Arvense ekstraktas, keratinas, fenetilo alkoholis, kaprilglikolis, kvepalai.

Tai 100% natūralus produktas.

TINKAMO NAUDOJIMO INDIKACIJOS: Purškite maždaug 30 cm atstumu, pageidautina dulksnos principu, palikite kelias sekundes išdžiūti, tada tęskite kirpimą arba šukavimą.

 Fluidopet Boom Spray taip pat tinka visiems terjerams.

 

Fluidopet nedalyvauja produktų bandymuose ant gyvūnų.

 Atstovas Lietuvoje MB Grumera

www.groo.lt

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.