Menu
Your Cart

FLUIDOPET Wonder Eyes Spray Purškiklis Akims 75 ml

FLUIDOPET Wonder Eyes Spray Purškiklis  Akims 75 ml
Populiaru
FLUIDOPET Wonder Eyes Spray Purškiklis Akims 75 ml
13.00€
  • Kiekis: Turime
  • Modelis: 42237- 75 ml

FLUIDOPET WONDER EYES  SPRAY. BASE LINE.  PURŠKIKLIS AKIMS

 FluidoPet Wonder Eyes koloidinis sidabrinis – tai vertingas natūralus antibakterinis preparatas, idealiai tinkantis mūsų mylimų  augintinių akių priežiūrai. Jis atitinkamai pašalina visus bakterijų ir nešvarumų pėdsakus.

Naujausi moksliniai tyrimai parodė, kad jokie patogeniniai mikroorganizmai, įskaitant bakterijas, virusus ir grybelius, negali išgyventi esant net mažam koloidinio sidabro pėdsakui.

Sidabro naudojimas pirmą kartą dokumentuotas kinų medicinoje prieš 7000 metų. Vėliau pasirodė ir egiptiečių, romėnų bei persų užrašuose.

Naudojimas dėl antimikrobinių savybių buvo žinomas nuo seniausių laikų. Hipokratas, laikomas šiuolaikinės medicinos tėvu,  gyvenęs  400 metų pr.m.e., aprašė  pirmąjį sąmoningą koloidinio sidabro naudojimo  rezultatą  medicinoje, gydant žaizdas.

  Dėl puikių dezinfekavimo savybių koloidinis sidabras yra vertinamas ir pripažįstamas kaip „natūralus antibiotikas“. Jo antibakterinės savybės  taip pat turi šviesinantį poveikį valant pažeistas kailio vietas.  Nepaisant to, kad koloidinis sidabras yra vienas galingiausių natūralių antibakterinių medžiagų, jis neturi šalutinio poveikio. Jis veikia labai greitai ir efektyviai net ilgaplaukiams gyvūnams, šunims turintiems odos perteklių ( tokie kaip buldogas, mopsas irk t), persų katėms. ,, Fluidopet Wonder Eyes” rekomenduojamas visų veislių šunims ir katėms dėl drėgmėje ir odos raukšlėse slypinčių bakterijų ir grybelių.

Jo neriebi formulė : 99,99 % Biomedicininio lygio išvalytas distiliuotas vanduo ir 20 ppm vienetų koloidinio sidabro , yra tinkama ir efektyvi pagalba akims, nepamainoma prižiūrint įvairiose gyvenimo situacijose, leidžia gydyti ir dezinfekuoti odą nesukeliant dirginimo.

,, FluidoPet Wonder Eyes”  akių purškiklis yra praktiško 75 ml formato, leidžiančio produktui išlikti efektyviam iki visiško  jo sunaudojimo. Purškite „Wonder Eyes“ akių purškiklį ant tamponėlio ir patrinkite juo pažeistą vietą.

,,Fluidopet Wonder Eyes” naudingas dėl savo antimikrobinių savybių, kurios natūralios medžiagos pagalba, naikina mikroorganizmus ir silpnina jų augimą .

TINKAMO NAUDOJIMO INDIKACIJOS:

Užpurkškite Wonder Eyes akių purškalo ant tampėlio  ir tepkite juo pažeistą vietą. Kartokite  vieną ar du kartus per dieną. Rekomenduojama nuolat naudoti  net ir tais atvejais , kai norimas rezultatas nepasimato greitai. Siekiant norimų rezultatų, būtina atsižvelgti į kasdienį produkto naudojimą.

Visiškai efektyviam veikimui , nuvalius pažeistas vietas su Fluidopet Wonder Eyes, patariame užtepti Fluidopet Magic White pudrą vakare prieš miegą, o rytą ją nuvalyti. Rezultate, oksidacijos dėmės būdingos  paakių ir ūsų srityje, bus išbalintos. Fluidopet Magic White pudra  yra naudinga ir sugerianti drėgmę pažeistose vietose.

Produktas yra sukurtas žinomo italų grumerio ir stilisto Mario Cucciolito. Pagamintas fitokosmetikos laboratorijoje, Romoje.

 

Fluidopet atstovas Lietuvoje MB Grumera

www.groo.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Rekomendacija : įsisenėjusioms problemoms spręsti greitesnis rezultatas pasiekiamas FluidoPet Wonder Eyes naudojant kartu su Fluidopet Magic White pudra ir  No More Tear Stains valikliu.

Papildoma informacija: buteliuko dangtelis gaminamas baltos, rausvos, violetinės ir žydros spalvos.Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.