Menu
Your Cart

HOKAMIX 30 SKIN&SHINE 1000 ml. Augalinės Kilmės 3-6-7-9 Omegų Aliejus Jautriems, Alergiškiems ir Baltiems Šunims

HOKAMIX 30 SKIN&SHINE 1000 ml. Augalinės Kilmės  3-6-7-9 Omegų Aliejus Jautriems, Alergiškiems ir Baltiems Šunims
HOKAMIX 30 SKIN&SHINE 1000 ml. Augalinės Kilmės 3-6-7-9 Omegų Aliejus Jautriems, Alergiškiems ir Baltiems Šunims
87.10€
  • Kiekis: Turime
  • Modelis: 81171

Hokamix 30 Skin & Shine

Optimaliai suderintos visos Omega rūgštys

Nepakeičiamos riebiosios rūgštys tinkančios baltiems šunims. Rekomenduojama sausai pleiskanojančiai, perštinčiai odai,sausiems, lūžinėjantiems, slenkanties, nualintiems plaukams.

Sudėtis : įvairių afrikos riešutų aliejai ir riebalai. Sudedamos dalys : neapdoroti riebalai 97,0 %, Omega 3 – 5,8 %, Omega 6 – 35 %, Omega 7 - < 0,1%, Omega 9 – 29,2 %

Vartojimas: Šuniukai nuo 3 savaičių amžiaus ir suaugę šunys.

Nuo 1-5 kg- 1,5ml, 6 -10 kg – 3 ml, 11 – 15 kg – 4,5 ml, 16 – 40 kg – 6 ml, virš 40 kg – 9 ml

Kiekis – 1000 ml

Atidarius laikyti kambario temparatūroje sandariai uždarytą.

Visas kūno audinys ir kiekvienas organas yra sudaryti iš labai specifinių ląstelių. Oda yra didžiausias kūno organas susidedantis iš nesuskaičiuojamų pavienių ląstelių, kurios sudaro visumą.

Nepakeičiamos nesočiosios riebalų rūgštys yra kiekvienos ląstelės sudedamoji dalis.

Trūkstant šių riebiųjų rūgščių audinys taip pat nėra pažeistas. Tačiau šis tūkumas pasireškia pleiskanojančia oda, egzema, trapiais ar per lengvais plaukais-kailiu, kurie nuolat ir lengvai iškrenta.

Riebalų rūgštys skirstomos į nepakeičiamąsias ( būtinas) ir neesmines (jas organizmas gali pasigaminti pats). Taip pat į nesočiąsias riebiąsias rūgštis ( vetingas organizmui) ir sočiąsias.

Riebiųjų rūgščių deriniai į organizmą turi patekti per maistą. Todėl nėra prasmės papildyti maistą grynaisiais pavieniais aliejais , tokiais kaip saulėgrąžų, alyvuogių, lašišų ar raktažolių.

Derinant skirtingus aliejus viename produkte atsižvelgama į riebalų rūgščių santykį jį keičiant ir optimizuojant..Hokamix 30 Skin & Shine yra suderintas optimalus visų Omega rūgščių kiekis būtinas organizmui. Kasdien juo papildant maistą rezultatas pasireiškia odos ir kailio sveikata.


Grau ir Hokamix produktų privalumai trumpai:


✔ Deklaruojamos visos medžiagos, esančias gaminiuose. Jeigu kompozicijoje nurodoma tik viena mėsa ir (arba) grūdai, recepte nenaudojama jokia kita.


✔ Į gaminius nededama jokių cheminių priedų, tokių kaip spalva, skonis ar kvapas. Maisto skonis - skanus šuniui, gaunamas tik iš unikalių skanių receptų, 100% natūralių aukštos kokybės komponentų!


✔ Be konservantų.


✔ Trumpos grandinės tarp gamybos, sandėlio ir klientų garantuoja nuolatinį produktų šviežumą.


Gamintojas grau, Vokietija


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.