Menu
Your Cart

GRAU EXCELLENCE ADULT . Šlapias Maistas su Kalakutiena ir Rudais Ryžiais Suaugusiems Šunims be Gliuteno 800 g

GRAU EXCELLENCE ADULT .  Šlapias Maistas su Kalakutiena  ir Rudais Ryžiais Suaugusiems Šunims be Gliuteno 800 g
Populiaru
GRAU EXCELLENCE ADULT . Šlapias Maistas su Kalakutiena ir Rudais Ryžiais Suaugusiems Šunims be Gliuteno 800 g
4.70€
  • Kiekis: Turime
  • Modelis: 8861

Excellence  ADULT linija

„Basic Dog Care Schlemmertopf“ - aukštos kokybės konservuotas visavertis maistas šunims su kalakutiena ir pilno grūdo ryžiais.

Dėl savo ypatingos sudėties šios linijos  produktai atitinka suaugusių šunų, kurie mėgsta ypač lengvai virškinamą šlapią maistą, reikalavimus. Aiškiai apibrėžti ingredientai - ypač grynos mėsos atveju - palengvina šunų maitinimą, kai jie negali toleruoti tam tikrų ingredientų.

Šiam pašarui keliami dideli reikalavimai. Jis suteikia suaugusiesiems, sveikiems šunims išskirtinį skonį ir vertingas medžiagas, o žmonėms  puikų   kainos ir kokybės santykį.

70% kalakutienos ir viso grūdo ryžiai. Tai išgryninta įvairovė, idealiai tinkanti alergiškiems šunims.

Be sojos baltymų.Jokių cheminių priedų, tokių kaip spalva, aromatas ar kvapiosios medžiagos.Labai lengvai virškinamas.

Tai šviežios mėsos perdirbimas pasirinkta Grau kokybe.

<<Mes atkreipiame dėmesį į grynas rūšis mūsų gurmaniškuose puoduose. Skirtingų skonių pašaruose apdorojama tik nurodytų gyvūnų rūšių raumenų mėsa ir vidaus organai, tokie kaip širdis, kepenys, skrandis, prieskrandžiai ar plaučiai. Tai yra  ypatingai  svarbu sergantiems alergija>> - Grau.

Patarimas:

<<Mes sąmoningai rekomenduojame dienos racionui naudoti gana nedidelį drėgno  maisto kiekį, derinant mitybą su visaverčiu sausu pašaru ir naudingais  skanėstais.  Patirtis rodo, kad toks dienos racionas yra puikiai derinamas, pasisavinamas ir naudingas. Pradėkite nuo rekomenduojamo kiekio ir pažiūrėkite, ar jūsų šuo keičiasi, numeta ar priauga svorio. Tada atitinkamai sureguliuokite racioną. Tai apsaugo nuo nutukimo ir maistinių medžiagų pertekliaus>> - Grau GmbH.


Sudėtis: Mėsa ir subproduktai (kalakutiena ne mažiau kaip 70%), grūdai (pilno grūdo ryžiai bent 4%), mėsos sultinys, mineralai  Analitiniai komponentai: žalių baltymų 11,0%, riebumo 6,2%, žalio pluošto 0,2%, žalių pelenų 2,2%, drėgmės 77,0%, kalcio 0,3%, fosforo 0,25% .Priedaimaistinių priedų / kg: vitaminas D3 200 TV, vitaminas E 25 mg, cinkas kaip cinko sulfatas (monohidratas) 15 mg, manganas kaip mangano (II) -sulfatas (monohidratas) 3,0 mg, jodas kaip kalio jodidas 0,5 mg

Maitinimas : Mažiems šunims: maždaug 200 g per dieną . Vidutinio dydžio šunys: apytiksliai 400 g per dieną.  Dideli šunys: maždaug 800 g per dieną.

Šėrimo rekomendacijos gyvūnams, kurių  veikla normali, normalus svoris ir dydis.

Tinkamas visų dydžių suaugusiems šunims, turintiems specialių poreikių, alergiškiems.

Šėrimo tipas: drėgnas pašaras. Angliavandeniai: ryžiai. Pašarų tipas: visavertis pašaras. Savybės: labai lengvai virškinamas.

Gamintojas Vokietija, Grau GmbH 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.