Menu
Your Cart

FLUIDOPET Ecopet@2 ekologiškas regeneruojantis šampūnas šunims1000 ml

FLUIDOPET Ecopet@2 ekologiškas regeneruojantis šampūnas šunims1000 ml
FLUIDOPET Ecopet@2 ekologiškas regeneruojantis šampūnas šunims1000 ml
38.50€
  • Kiekis: Turime
  • Modelis: GR15-@2 - 1000 ml

Ecopet @ 2 maitinantis ir regeneruojantis šampūnas, suteikiantis plaukams ir odai naujos sveikatos ir gyvybingumo. Dėl išskirtinės formulės, pagrįstos biotinu, keratinu ir pantenoliu, jis tinka ilgiems ir subtiliems plaukams, bei  visų kitų tipų kailiui ir odai.

Cheminė formulė : vanduo, natrio kokoilsarkozinatas, natrio lauroilglutamatas, kokamidopropilbetainas,

pieno rūgštis, simmondsia chinensis sėklų aliejus, tokoferilacetatas, ksantano derva, pantenolis,

kaprililo glikolis, hidrolizuotas šilko baltymas, keratinas, fenetilo alkoholis, parfumatas, yra visiškai ekologiška ir 100 % natūrali. Todėl kiekviena partija gali skirtis spalvos ir kvapo intesyvumu.

 

„Ecopet @ 2“ šampūnas yra aukštos kokybės šampūnas,  sukurtas garsaus italų grumerio ir stilisto Mario Cucciolito ir pagamintas fitokosmetikos laboratorijoje, Romoje , laikantis vienos filosofijos - pagarbos gyvūnui ir jo aplinkai.

Naudojimas : Po Ecopet @ 1“ šampūno: Ecopet @ 2 šampūnas

Kodėl to reikia? Ecopet @ 2 šampūnas - tai antrasis iš dviejų maitinamojo ir restruktūrizuojančio plovimo etapų. Sukurtas taip, kad maitintų ir suteiktų švelnumo ilgiems plaukams. Maitinantis ir regeneruojantis poveikis atskleidžia šio produkto savybes ir sudaro galimybę šiam  šampūnui po Ecopet @ 1 , suteikti plaukams  naujos sveikatos ir gyvybingumo.

Tauriųjų vaistinių ekstraktų, tokių kaip simondsijų aliejus ir šilko baltymai, indėlis daro jo poveikį dar efektyvesnį. Natūralios paviršiaus medžiagos ir šilko baltymai garantuoja kruopščią higieną nepažeidžiant sveikatos ir gamtos.

TINKAMO NAUDOJIMO INDIKACIJOS: Skiedimo santykis yra 1:20. Skiediniu apšlakstyti visą gyvūno kūną, įskaitant ir galvą, išmasažuoti ir kruopščiai nuplaukti.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Kaip ir visi kiti „Fluido Pet“ produktai, pagrindinė filosofija yra sukurti aukščiausios kokybės profesionalų produktą tuo pačiu gerbiant  gyvūnų sveikatą bei aplinką.

„ Norėdamas gauti šiuos rezultatus, aš kruopščiai išstudijavau visas gamtos siūlomų ingredientų savybes ir galimybes. Prioritetas buvo tik augalinės kilmės paviršinio aktyvumo ir veiklumo medžiagos,  praturtinančios  plaukus nuo pat pirmos akimirkos.

Bandymas po bandymo pagaliau pasiekiau galutinį rezultatą, kuris puikiai tenkina mano, kaip profesionalaus stilisto, poreikius ir meilę gyvūnams bei aplinkai.

Natūralios paviršinio aktyvumo medžiagos ir eteriniai aliejai garantuoja kruopščią higieną nepažeidžiant sveikatos ir gamtos “ – Mario Cucciiolito.

„Fluidopet Shampoo @ 2 Ecopet“ linija yra aukštos kokybės kosmetika, pilnai sukurta iš augalinės ir natūralios kilmės ingredientų.

FluidoPet atstovas Lietuvai MB Grumera

www.groo.lt

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.