Menu
Your Cart

GRAU BIOTIN FORTE . Kailiui, Odai, Nagams 400 tb

GRAU BIOTIN FORTE . Kailiui, Odai, Nagams 400 tb
GRAU BIOTIN FORTE . Kailiui, Odai, Nagams 400 tb
36.20€
  • Kiekis: Turime
  • Modelis: 81011

Grau Biotin Forte 400 tb Papildas šunims ir katėms.Biotin Forte padengia visus vitamino H trūkumus. Preparate yra didelis kiekis Biotino, C ir B komplekso vitaminai ir žolelių mišinys medžiagų apykaitos palaikymui.  Lygiam, tvirtam, gražiam kailiui,  pažeistai plaukų struktūrai ir tvirtiems nagams.

Sudėtis: Vit H (Biotin) – 500,000 uq, Vit B1- 100,00uq, Vit B2- 50,00 uq, Vit B6- 25,000 uq, Vit B12- 100,00uq, Vit C- 1,850000uq, pienas ir pieno produktai, žalios daržovės 15%, mielės, jūros dumbliai, mineralai.

Sudedamos dalys: neapdoroti baltymai 14,3 %, neapdoroti aliejai ir riebalai 1,5%, neapdorotas pluoštas <0,5 %, žali pelenai 8,7%, drėgmė 4,0% 

Vartojimas : Maži šunys ir katės – 1-2 tb/ d., Vidutiniai  - 2 tb/ d., Dideli šunys  – 2-3-tb x 2 dienoje.

Šilkinis, storas, blizgantis kailis ir lygi, elastinga oda yra  aiškus šuns gyvybingumo ir gerovės požymis. Biotinas ( vitaminas H) reikalingas keratinui formuoti. Jis yra pagrininis plaukų, nagų komponentas , užtikrinantis šių struktūrų tvirtumą ir elastingumą.

Biotino poreikis ypatingai padidėja augant, keičiantis kailiui, nėštumo metu ir vyresniems gyvūnams.

Jo nepakanka mėsoje ir grūduose, todėl jo turėtų būti dedama į maistą- pašarą.

Gamintojas Grau GmbH, Vokietija


Grau ir Hokamix produktų privalumai trumpai:


✔ Deklaruojamos visos medžiagos, esančias gaminiuose. Jeigu kompozicijoje nurodoma tik viena mėsa ir (arba) grūdai, recepte nenaudojama jokia kita.


✔ Į gaminius nededama jokių cheminių priedų, tokių kaip spalva, skonis ar kvapas. Maisto skonis - skanus šuniui, gaunamas tik iš unikalių skanių receptų, 100% natūralių aukštos kokybės komponentų!


✔ Be konservantų.


✔ Trumpos grandinės tarp gamybos, sandėlio ir klientų garantuoja nuolatinį produktų šviežumą.Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.