Menu
Your Cart

FLUIDOPET Daugiafunkcinis, nenuplaunamas kondicionierius 3 IN 1 šunims 100 ml

FLUIDOPET Daugiafunkcinis, nenuplaunamas  kondicionierius 3 IN 1 šunims 100 ml
Atsiprašome, šiuo metu neturime.
FLUIDOPET Daugiafunkcinis, nenuplaunamas kondicionierius 3 IN 1 šunims 100 ml
19.00€
  • Kiekis: Atsiprašome, šiuo metu neturime.
  • Modelis: GR1-100 ml

 FluidoPet 3 IN 1 yra nenuplaunamas drėkinantis, kondicionuojantis ir maitinantis  kremas šunims. Tai daugiafunkcinis produktas, skirtas savininkams namuose maitinti savo augintinio plaukus, kirpėjams prieš kirpimą ir veisėjams, suteikiantis alternatyvą SYNTHETIC agresyvumui. Naudojamas  tiek ant drėgnų, tiek ant sausų plaukų.

Pastoviai naudojant Fluido 3 IN 1  plaukai tampa  tinkamai  pamaitinti ir be sąvėlų.  Sąvėloms naudokite „FluidoPet“ ULTRA LINE produktus.

 FluidoPet 3IN1 yra 100% natūralus produktas. Sukurtas žinomo italų grumerio ir stilisto Mario Cucciolito. Pagamintas fitokosmetikos laboratorijoje, Romoje. Ingredientai:  vanduo, cetearilo alkoholis, simmondsia Chinensis ( jajoba)aliejus, glicerinas, triticum Vulgare ( vaistinis čiobrelis) aliejus, esterequat (biotino ir keratino derinys), tokoferilo acetatas, pieno rūgštis, žiedadulkių ekstraktas, yra 100 % natūralūs.

,, Kiekvienas profesionalas žino, koks  būtinas “stebuklingas” skystis, kuris papurusius plaukus suglotnina, tiesius plaukus sujungia į plokštumą. Pagalvojau apie visus tuos vargšus garbanotų, glotnių ar banguotų plaukų šunų šeimininkus, kurie , išplovę kailį, po keletos dienų pamato, kad jų šuo pilnas sąvėlų.  Pagalvojau apie priemonę, kuri pamaitintų plaukus kiekvieną kartą, kai ji panaudojama, apie priemonę, kuri kondicionuotų plaukus, sumažintų elektrostatinį krūvį ir palengvintų jų iššukavimą ir,  tuo pačiu, užtikrintų sklandų plaukų šukavimą šepečių kasdien. Produktas, kurio, kad ir kiek  ieškojau, neradau.

Taip gimė FLUIDOPET 3 in 1 ...”- Mario Cucciolito.

 

 FluidoPet atstovas Lietuvai MB Grumera

www.groo.lt

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Svetainė naudoja slapukų failus (slapukus). Naršydami mūsų puslapyje, jūs sutinkate naudoti slapukų failus, atsižvelgiant į dabartinius Jūsų naršyklės nustatymus.